Přípravka

PŘÍPRAVKA TANEČNÍHO KLUBU

NÁBOR

POPRVÉ PŘIJĎ
KTERÉKOLIV ÚTERÝ V 15:30

TĚŠÍME SE!

 

Přípravka KST KD Hlučín

V přípravce se noví členové Klubu sportovního tance KD Hlučín seznamují s tanečním sportem, prvními základními kroky jednotlivých tanců a pravidly klubu. Naučí se pozornosti, zdokonalí svou fyzickou kondici a připraví se na start na své první soutěži. Podle šikovnosti a rychlosti učení dětí pak postupují výše do soutěžních kategorií. Obvykle to bývá po jednom školním roce, ale není neobvyklé, že postoupí výše již po půl roce.

 

VÝHODY TANEČNÍHO SPORTU

Taneční sport mísí parametry sportu jako je fyzická kondice, výdrž a technika s uměním a kulturou jako je krása pohybu a hudba. Díky tomu se Vaše děti budou věnovat sportu, kde si vybuduji fyzičku, uspokojí soutěživost, naučí se fairplay, týmovému duchu. Ale také umění, kde si vybudují smysl pro rytmus, sebevědomí, nebo také slušnému chování.

Klubová přípravka má tréninky 3x týdně a to v úterý, středu a čtvrtek. Úterý se věnujeme latinskoamerickým tancům. Středa je vyhrazená pohybové průpravě, kde budujeme fyzickou kondici, sílu a výdrž. Ve čtvrtek se věnujeme tancům standardním.

Odměnou za to vše jsou úspěchy vašich dětí, jak na soutěžích, kde naši svěřenci sbírají cenné kovy, nebo vás dojmou svým vystoupením na Galavečeru tanečního klubu.

 

KOLIK TO BUDE STÁT?

Členské příspěvky se platí v září a v lednu a cena členského příspěvku je 2.500,-

Navíc nově příchozí chlapci si mohou vyzkoušet taneční sport na půl roku zdarma. Mají tak možnost zjistit, jak je taneční sport náročný a zbavit se tak předsudků, které taneční sport pronásledují.

Každý člen musí navíc zaplatit členské příspěvky do českého svazu tanečního sportu. Cena členského příspěvku je 450 Kč na rok při první registraci a 400 Kč každý další rok.